אודות
DSC_8630_ppPH2.jpg
ענוה שיר, משרד עורכי דין העוסק בתחום האזרחי - מסחרי והמתמחה בדיני המשפחה, צוואות וירושות נותן ייעוץ שותף בכל תחומי המשפט. בשנת 2004 הקים עורך הדין איתמר שיר ז"ל את משרד עורכי הדין.
 
בשנת 2013 הצטרפה עורכת דין ענוה שיר למשרד ולימים השניים רקמו שותפות איתנה ומצליחה.
המשרד עוסק במשפט האזרחי – מסחרי ומתמחה בדיני המשפחה, צוואות וירושות. עו"ד ענוה שיר מייצגת ומופיעה בכל בתי המשפט בארץ וכן, בכל בתי הדין הרבניים לרבות בבית הדין הרבני הגדול.
אדם המתחיל בהליך גירושין נמצא לרוב במצב של בלבול גדול, אי וודאות, כעס ופחד. יחד עם זאת, בבואנו להתחיל תהליך של גירושין, חשוב שנבין כי אל אף הקושי, מדובר בתהליך עוצמתי של הכרה עצמית, התפתחות אישית וצמיחה, כאשר כל המטרה של התהליך הינו להביא את האדם החווה אותו לחיים אמיתיים, מאושרים ושלווים.

משרדנו משלב בין מקצועיות בלתי מתפשרת, ניסיון רב ופרקטיקה שנצברו לאורך השנים ובין מודעות גבוהה לפן האישי הנדרש וההכרחי עבור כל לקוח ולקוח. אנו מקפידים ללוות את לקוחותינו באופן צמוד ועוטף, תוך מתן הנחיות ברורות לאורך כל הדרך.  
 

עו"ד ענוה שיר: המטרה המנחה אותי בייצוג משפטי של כל לקוח הפונה אלי היא מימוש כלל הזכויות של הלקוח בהליכים המשפטיים ומיצוי כל הליך עד לסיומו בתוצאה משפטית מיטבית. תיקי הגירושין הכוללים תיקי משמורת, מזונות ורכוש הינם מצבים שיכריעו את גורל הלקוח/ה למשך עשרות השנים הבאות בחייהם, לכן, אסור להתפשר בבחירת הייצוג המשפטי ועל הלקוח לבחור בעו"ד הנותן לו את תחושבת הביטחון, החברות והשותפות לאורך כל המסע. תחושת האחריות כלפי לקוח שפנה אליי לצורך ייצוג משפטי בהליך גירושין והפקיד בידי את האינטרסים החיוניים ביותר שלו היא "כוכב הצפון" שמנחה אותי לכל אורכו של ההליך המשפטי.

IMG-9868.jpg